Electrolux EW8WP261PB práčka so sušičkou


Práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 6 kg bielizne, 1600 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 307 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 51 kWh na 100 cyklov prania, 14 programov prania a sušenia, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 65,8 cm. Viac info


NAY Extra cena 781,19 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 78,80 €.

Cena 859,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 17,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca práčka so sušičkou Electrolux EW8WP261PB má kapacitu bubna pre pranie 10 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Je vybavená systémom UltraCare, ktorá zmieša pracie prostriedky a aviváž s vodou ešte predtým, ako sa dostanú do bubna, vďaka čomu je zabezpečená dlhšia životnosť tkanín. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1 600 ot./min. K dispozícii je aj množstvo prídavných funkcií ako SteamCare, SensiCare, odložený štart, detská poistka a iné. Disponuje ovládacím panelom v angličtine. Dosahuje maximálnu hlučnosť 76 dB.

Praktický pomocník

Práčka so sušičkou Electrolux EW8WP261PB zvládne na jeden prací cyklus vyprať 10 kg a vysušiť 6 kg bielizne pri maximálnych otáčkach odstreďovania 1 600 ot./min. Vďaka praktickým funkciám, ktorými je spotrebič vybavený máte možnosť vyprať a vysušiť bielizeň naozaj perfektne. K dispozícii je tiež možnosť odloženého štartu. Určite oceníte funkciu SteamCare, vďaka ktorej bude oblečenie menej pokrčené.

Technológia UltraCare

Práčka so sušičkou bielizeň skvele vyčistí a postará sa o ňu v jednom kompletnom cykle s vysušením. Technológia UltraCare zmieša pracie prostriedky a aviváž s vodou skôr, ako sa dostanú do bubna. Vďaka tomu dosiahnu a ochránia každé vlákno a zabezpečí aj dlhšiu životnosť tkanín.

Osviežená bielizeň so SteamCare

Program SteamCare obnoví vaše oblečenie parou. Para obmedzuje záhyby a minimalizuje potrebu následného žehlenia. Postará sa o to, aby si vaše oblečenie zachovalo svoj tvar a textúru. Systém FreshScent navyše skombinuje arómu s jemnou parou na osvieženie tkanín medzi praniami.

Technológia SensiCare

Systém SensiCare odváži každú náplň a automaticky upraví cyklus, aby bolo vaše oblečenie čistené presne správny čas. Zabraňuje nadmernému praniu a zabezpečuje, že kusy bielizne si dlhšie zachovajú vzhľad a príjemnosť na dotyk. 

Účinná a šetrná starostlivosť

UltraWash&Dry šetrí čas a energiu pri starostlivosti o zmiešané dávky bielizne až do 5 kg. Pri praní a sušení alebo len pri samotnom sušení práčka so sušičkou automaticky upraví čas a spotrebu energie podľa objemu bielizne. Prací cyklus využíva teplotu 30 °C s dĺžkou programu 59 minút.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Maximálna hĺbka 65.8 cm
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux EW8WP261PB práčka so sušičkou

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami