Eta Delicca II 7149 90030


Pekáreň chleba, Počet program. na chlieb/cesto: 12, Počet hákov: 2, Bezlepkový režim, Maximálna hmotnosť chleba: 1500 g, Odložený štart, Funkcia tvorby džemu, Vstavaný displej, Sklenený priezor, Hmotnosť: 6,66 kg. Viac info


Cena 149,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 15,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Plne automatická domáca pekáreň ETA Delicca II 7149 90030 sa pýši kvalitným nerezovým prevedením, prehľadným displejom a intuitívnym dotykovým ovládaním. Okrem prípravy chleba (aj v celozrnných či bezlepkových variantoch) umožňuje vďaka svojim 12 programom prípravu cesta na koláče, výrobu jogurtu a džemu, ale aj chutnej sekanej. Zvoliť si môžete plne automatickú prípravu alebo program umožňujúci vlastný nastavenie. Na výber máte 3 veľkostí chleba s hmotnosťou: 1 kg, 1,25 kg alebo 1,5 kg, a 3 úrovne sfarbenia kôrky. Šikovné funkcie ako automatické udržiavanie teploty či odložený štart robia z tohto multifunkčného zariadenia naozaj dokonalého kuchynského pomocníka. Príkon: 850 W.

ETA Delicca II 7149 90030

 • Nerezové prevedenie
 • Vlastný program pre individuálne nastavenie 
 • Možnosť voľby 3 veľkostí chleba (1 kg/1,25 kg/1,5 kg)
 • Voľba sfarbenia kôrky (3 úrovne nastavenia)
 • Nádoba na pečenie s antiadhéznou povrchovou úpravou 
 • Sklopné držadlo pre ľahkú manipuláciu
 • 2 hnetacie háky
 • Veko so skleneným priezorom 
 • Prehľadný displej 
 • Dotykové ovládanie
 • ON/OFF spínač
 • Akustický signál 
 • 15-hodinový časový spínač 
 • Automatická funkcia udržiavania teploty (60 minút) 
 • Pamäť pri výpadku el. prúdu
 • Príkon: 850 W

Multifunkčný kuchynský pomocník

Plne automatická domáca pekáreň ETA Delicca II 7149 90030 s príkonom 850 W s 12 prednastavenými programami pre chlieb, buchty, ale aj výrobu jogurtu alebo džemu, sa stane nenahraditeľným pomocníkom vo vašej domácnosti. Plne automatická príprava zaisťuje hnetenie, dostatočné kysnutie, kvalitné pečenie a následné prihrievanie bez nutnosti vášho zásahu.

Viacúčelové využitie:
a) pečenie rôznych druhov chleba (slané, sladké, biele, celozrnné alebo bezlepkové)
b) zhotovenie rozmanitých druhov ciest, džemov, marmelád, tort, koláčov, sušienok, sekanej, jogurtov a pod.

Plne automatická príprava

Domáca pekáreň ETA Delicca II je priekopníčkou v pečení domáceho chleba, a to aj v celozrnných či bezlepkových variantoch. Presne totiž vie, čo chlieb k svojej dokonalosti potrebuje, bez toho aby pritom vyžadovala vašu neustálu asistenciu. Príprava chleba v pekárni ETA Delicca II je plne automatická - zahŕňa predohrev, hnetenie, odpočinok, dostatočné kysnutie, kvalitné pečenie a následné udržiavanie teploty. To všetko bez nutnosti vášho zásahu.

Vlastné nastavenie

Ak však chcete mať všetko pod kontrolou, pekáreň ETA Delicca II sa vám rada prispôsobí. Stačí zvoliť program VLASTNÉ, ktorý umožňuje individuálne nastavenie jednotlivých fáz prípravy chleba. Môžete si tak zvoliť požadovanú veľkosť chleba (1 kg / 1,25 kg / 1,5 kg) a vybrať si z 3 úrovní sfarbenia kôrky. Praktickou funkciou je aj odložený štart, ktorý vám umožní dokonalé načasovanie - čerstvý a chrumkavý chlieb tak na vás môže čakať po príchode z práce alebo vám spríjemniť hektické i víkendové rána.

Aj bez práce môžu byť koláče

Domáca pekáreň ETA Delicca II vám uľahčí tiež prípravu ciest, a tak známe príslovie "bez práce nie sú koláče" s pekárňou určite neplatí. Okrem toho vám pomôže s prípravou marmelád a džemov, ale napríklad aj jogurtov alebo sekanej. S jedným prístrojom tak môžete pripraviť rovno celú hostinu.

Jednoduché používanie

Manipulácia s pekárňou i jednotlivými dielmi je jednoduchá - forma na pečenie je vybavená sklopným držadlom a vďaka antiadhéznej povrchovej úprave sa k nej cesto nepripečie. Stačí ju potom jednoducho umyť a je pripravená na ďalšie použitie. S nastavením programov vám pomôže intuitívne dotykové ovládanie a prehľadný displej so všetkými informáciami o stave prípravy. Ak sa však radšej chcete presvedčiť na vlastné oči, jednoducho nazrite dovnútra cez sklenený priezor vo veku.

Ďalšie šikovné funkcie

Domáca pekáreň ETA Delicca II je vybavená radom ďalších inteligentných funkcií. Napríklad vás akustickým signálom upozorní na možnosť pridania ďalších ingrediencií (túto funkciu však môžete deaktivovať). Praktické sú aj funkcie automatického udržiavania teploty po dokončení prípravy - až 60 minút), a pamäti pri výpadku elektrického prúdu. Ovládací panel pekárne sa navyše po zapnutí automaticky zabezpečí proti nechcenej manipulácii, aby ste vy ani váš chlieb neprišli k úrazu.

Príslušenstvo

Súčasťou balenia sú dva miesiace háky, ktoré si poradia s rôznymi druhmi ciest, forma na pečenie s antiadhéznou povrchovou úpravou, odmerky, pohárik a háčik.

12 prednastavených programov:
1. KLASIK - je určený pre biely pšeničný a hnedý ražný chlieb, tiež pre chlieb ochutený bylinkami a hrozienkami
2. RÝCHLY - je určený pre rýchlu prípravu bieleho, pšeničného a ražného chleba. V tomto režime je chlieb menší a má hustý stred.
3. SLADKÝ - je určený pre pečenie sladkých typov chleba s chrumkavejšou kôrkou než pri pečení s programom klasik.
4. CELOZRNNÝ - je určený pre pečenie celozrnného chleba z múky s nízkym obsahom lepku.
5. BEZLEPKOVÝ - je určený pre prípravu bezlepkového chleba.
6. CESTO - je určené pre miesenie/miešanie a následné kysnutie cesta bez pečenia. K príprave cesta môžete použiť rôzne suroviny pre rôzne druhy pečiva (napr. chlebové rožky, pizza atď.).
7. HNETENIE - je určený len pre miesenie cesta (bez kysnutia). Pri miesení cesta môžete použiť rôzne suroviny pre rôzne druhy pečiva (napr. chlebové rožky, pizza atď.).
8. TORTA - je určený pre miesenie/miešanie surovín (napr. na tortu, koláč), ktoré sa následne pečú nastavený čas.
9. DŽEM - je určený na prípravu džemu alebo marmelády z čerstvého ovocia.
10. JOGURT - je určený na prípravu domáceho jogurtu.
11. PEČENIE - je určený pre pečenie hnedého chleba, tort alebo sekanej.
12. VLASTNÉ - je určený pre individuálne nastavenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Odložený štart Áno
Príkon 850 W
Počet program.na chlieb/cesto 12
Bezlepkový režim Áno
Max.hmotnosť chleba 1500 g
Funkcia tvorby džemu Áno
Nastaviteľná farba kôrky Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Eta Delicca II 7149 90030

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Erika

3. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná