Honor Magic Earbuds modré


Zabudovaný mikrofón: Áno, NFC: Nie, Štýl nosenia: do uší,


Cena 89,00 €

Zľava 25 % z pôvodnej ceny: 119,00 € Zobraziť nápoveď

1,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Honor Magic v elegantnom modrom prevedení s frekvenčným rozsahom 20 Hz – 20 000 Hz sú vodeodolné podľa certifikácie IP54. Disponujú batériou, ktorej výdrž je 3,5 hod. S puzdrom na jedno nabitie sa ich životnosť predĺži až na 13 hodín. Pre hlasné a čisté telefonovanie sú k dispozícii 3 mikrofóny s technológiou ANC na redukciu šumu. Rýchle a stabilné spárovanie prebieha prostredníctvom podpory Bluetooth 5.0 s dosahom 10 metrov.

Praktické nabíjacie puzdro a výdrž batérie

Bezdrôtové slúchadlá v elegantnom modrom prevedení vám umožňujú komfortné počúvanie hudby alebo telefonovanie bez zbytočných káblov. Disponujú batériou s výdržou 3,5 hodín. Pri použití nabitého puzdra dokážete získať až 13 hodín ďalšej energie. Puzdro sa pýši kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Využiť ho môžete aj ako úložný box na slúchádlá, napríklad počas cestovania.

 

Kvalitná reprodukcia zvuku s technológiou ANC

Vyznačujú sa frekvenčným rozsahom 20 Hz – 20 000 Hz a tromi integrovanými mikrofónmi s technológiou ANC na redukciu šumu. S bluetooth slúchadlami si môžete vychutnať čisté a hlasné hovory s tlmeným ruchom v okolí. Rýchle, jednoduché a stabilné spárovanie s telefónom prebieha prostredníctvom podpory Bluetooth 5.0 s dosahom 10 metrov.

 

Vodeodolné prevedenie s krytím IP54

Honor Magic Earbuds vám vďaka ich ergonomickému dizajnu umožňujú pohodlné používanie počas celého dňa bez nadmerného tlačenia. Čo nepochybne oceníte je ich vodeodolná konštrukcia podľa certifikácie IP54. Hravo si tak poradia s vetrom, potom alebo dažďom. Sú tak ideálnym spoločníkom aj počas športovania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Honor Magic Earbuds modré

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené