Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím

NAY Extra klub

 • Výhody NAY Extra klubu Výhody NAY Extra klubu

  NAY Extra klub je vernostný program, ktorý odmeňuje vás, našich pravidelných a verných zákazníkov. Ak ste členom NAY Extra klubu, nakupujete v našich predajniach lacnejšie - každý váš nákup môže byť so zľavou. A nielen vďaka nákupom elektroniky u nás, ale aj vďaka nákupom potravín, oblečenia, kozmetiky, dovoleniek, či iných produktov a služiebcu našich partnerov.

 • Ako vstúpiť do NAY Extra klubu Ako vstúpiť do NAY Extra klubu

  Nakúpte u nás za jedno euro a môžete vstúpiť do NAY Extra klubu a využívať všetky jeho výhody.

 • NAY Extra partneri NAY Extra partneri

  Vážení zákazníci, oznamujeme vám, že partnerský program klubovej karty NAY Extra bude ukončený k 30.04.2017. Klubové body, ktoré vám boli na vernostný účet pripísané za nákupy u našich partnerov je možné čerpať aj po skončení partnerského programu, a to podľa všeobecných obchodných podmienok NAY Extra klubu, do jedného roka od ich získania.

 • Overenie stavu bodov Overenie stavu bodov

  Aktuálnu hodnotu bodov na svojom vernostnom účte si môžete zistiť v ktorejkoľvek predajni NAY, na infolinke 0850 111 444 alebo online na www.nay.sk.

Všetko o nákupe

Hľadať

Košík 0 ks za 0,00 € K objednávke

Hore