2% späť z každého nákupu

Ak ste člen NAY Extra klubu, vrátime vám 2% hodnoty nákupu na váš klubový účet. A ak u nás nakupujete často, vrátime vám späť až 5%.

2% späť z každého nákupu

Názov

Zjednodušene povedané, z toho, čo u nás zaplatíte, vám časť vrátime. Čo vám vrátime, si môžete odpočítať z ceny ďalšieho nákupu a získať tak zľavu. Stačí pri nákupe predložiť svoju vernostnú kartu, ktorú od nás dostanete.

 

Čo treba spraviť aby vaše nákupy boli lacnejšie? 

  • Zaregistrujte sa do NAY Extra klubu
  • Použite svoju klubovú kartu NAY Extra pri nákupe

 

Koľko vám vrátime z nákupov

Minimálne 2 % vrátime každému členovi NAY Extra klubu z každého nákupu.
Ak však u nás nakupujete často, môžete získať vyššiu úroveň členstva a získať späť 3 % alebo až 5 %. 

 

2 % späť - Modrá klubová karta NAY Extra

Po registrácii do klubu automaticky získate Modrú klubovú kartu NAY Extra. Nákupom s Modrou klubovou kartou NAY Extra vám na klubový účet vrátime 2 % z hodnoty nákupu.
Príklad Nákupu:
Zo 100 € nákupu získate späť 2 % = 2 klubové body = 2 € zľava na ďalší nákup. 

 

3 % späť - Strieborná klubová karta

Ak  v priebehu 2 po sebe nasledujúcich rokov u nás nakúpite tovar alebo služby v hodnote minimálne 3 000 €, získate od nás Striebornú klubovú kartu NAY Extra. Pri nákupe so Striebornou klubovou kartou vám na klubový účet vrátime 3% z hodnoty nákupu.

 

5 % späť - Zlatá klubová karta

Ak priebehu 2 po sebe nasledujúcich rokov u nás nakúpite tovar alebo služby v hodnote minimálne 5 000 €, získate od nás Zlatú klubovú kartu NAY Extra. Pri nákupe Zlatou klubovou kartou vám na klubový účet vrátime 5% z hodnoty nákupu.

 

Dôležité informácie

  • Každý bod ktorý získate na svoj klubový účet má svoju platnosť. Platnosť bodov je vždy jeden rok od uskutočnenia nákupu. V prípade, že si body do jedného roka neuplatníte ako zľavu príde k ich exspirácii. 
  • Ak nám poskytnete vašu e-mailovú adresu alebo si nainštaluje aplikáciu NAY Smart App, budeme vás o blížiacej sa exspirácii bodov vopred informovať. Budete tak mať detailný prehľad o vašich bodoch a čas si svoju zľavu uplatniť ešte pred exspiráciou bodov.
  • Príklad: Ak ste získali  z nákupu 1. mája 2019 5 klubových bodov (5€) ich platnosť je do 30.4.2020. Po tomto dátume exspirujú a nebude možné ich uplatniť ako zľavu. 
  • Body sa na Klubovú kartu NAY Extra pripisujú za kompletný sortiment tovaru a služieb. Výnimku tvorí nákup Darčekového poukazu NAY, za ktorý sa body nepripisujú.
  • Nákupy, na ktorý si nemôžete uplatniť svoje body a získať tak klubovú zľavu je nákup na splátky, nákup poistenia tovaru a predĺženej záruky, nákup Darčekových poukazov NAY a nákup aktivácie služieb Skylink.