Philips L3 čierne


Frekvenčný rozsah (Hz): 7-40000 Hz, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: náhlavné,


Cena 289,00 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 349,00 € Zobraziť nápoveď

5,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá na uši Philips L3 v čiernej farbe vás vtiahnu do sveta skvelého zvuku s vysokým rozlíšením, ktorý si užijete ešte viac vďaka technológii hybridného aktívneho potláčania hluku (ANC). Jasné tóny budú plynúť do vašich uší zo 40 mm budičov, ktoré sú obalené do mäkkých a priedušných ušných vankúšikov z pamäťovej peny. Dotykové ovládacie prvky umožnia slúchadlá jednoducho ovládať a prostredníctvom aplikácie si prispôsobíte úroveň zvukov podľa vlastných preferencií. Slúchadlá disponujú integrovanou batériou, ktorá na jedno nabitie zabezpečí až 38 hodín (32 hodín s funkciou ANC) prehrávania vašej obľúbenej produkcie. S určitosťou poteší aj párovanie jediným dotykom (Google Fast Pair) či dvojica mikrofónov s integrovanou reguláciou hlasu pre čisté hovory.

Dizajn s výnimočným výkonom

Tieto zatvorené bezdrôtové slúchadlá na uši sú navrhnuté tak, aby poskytovali hlboký hudobný zážitok. Bez ohľadu na veľkosť a tvar vašej hlavy mäkké vankúšiky slúchadiel z pamäťovej peny dokonale sedia a hudba sa pozastaví pri ich zložení. 

Prirodzený a vyvážený zvuk z 40 mm budičov

Skvelo naladené budiče v týchto slúchadlách s certifikovaným zvukom s vysokým rozlíšením poskytujú dokonale vyvážený zvuk bez ohľadu na to, či je funkcia ANC zapnutá alebo vypnutá. Basy sú dôrazné a pôsobivé, stredné frekvencie plné a hladké a vysoké frekvencie sa vyznačujú detailmi.

Hybridné aktívne potláčanie hluku

Adaptívne potláčanie hluku používa jeden externý a jeden interný mikrofón na filtrovanie nežiaducich zvukov a umožňuje vám ponoriť sa do sveta hudby. Režim prehľadu vám umožní oživiť okolitý svet.

Dva mikrofóny s integrovanou reguláciou hlasu

Dva mikrofóny na každom náušníku sa sústredia na zvuk hlasu a výrazne redukujú hluk z okolia. Plne integrovaný Google Asistent a Alexa pomáhajú pri výbere vašich obľúbených zoznamov skladieb ihneď na požiadanie.

38 hodín prehrávania (32 hodín s funkciou ANC)

Plné nabitie vám umožňuje prehrávať hudbu dlhšie ako jeden deň a rýchle 15-minútové nabitie vám poskytne ďalších 6 hodín prehrávania. K dispozícii sú aj dotykové ovládacie prvky na prehrávanie hudby a realizáciu hovorov a tlačidlá pre ANC na náušníkoch, ktoré sa dajú zložiť na plocho za účelom jednoduché skladovania. 

Pripojte sa k akémukoľvek zdroju

Dokonalá pripojiteľnosť Bluetooth, s podporou AAC pre zariadenia so systémom iOS a aptX HD pre zariadenia so systémom Android alebo Windows, zaručuje výnimočný zvuk počas streamovania. Odpojiteľný kábel vám umožňuje pripojenie zariadenia s vysokým rozlíšením za účelom počúvania pomocou kábla.

Aplikácie pre slúchadlá Philips

Aplikácie pre slúchadlá Philips vám umožňujú upraviť úroveň potlačenia hluku prepínaním medzi predvolenými režimami ANC. Vyznačuje sa aj špecifickým ekvalizérom a aplikáciu môžete používať aj na ovládanie hudby, ktorú streamujete, alebo na prístup k informáciám o nahrávke.

Párovanie jediným dotykom (Google Fast Pair)

Funkcia Google Fast Pair vám umožní spárovať slúchadlá s kompatibilným zariadením so systémom Android jediným ťuknutím. Keď sa slúchadlá nachádzajú v blízkosti zariadenia so systémom Android, automaticky sa vás opýtajú, či ich chcete pripojiť. 

Prémiový dizajn

Ľahký hliník a koža Muirhead, pochádzajúca zo zodpovedného hospodárstva, zaručujú, že sú tieto slúchadlá dokonalé tak z estetickej , ako aj zo zvukovej stránky. Hliník na náušníkoch je matný saténový s logom Philips Fidelio. Prehrávanie sa automaticky pozastaví pri zložení slúchadiel.   

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 7-40000 Hz
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips L3 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené