Philips NT3650/16 Series 3000 hygienický zastrihávač

Cena:
19,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

POPIS PRODUKTU

Osobný zastrihávač Philips NT3650/16 Series 3000 je nevyhnutnou výbavou každého moderného muža. Či už si potrebujete upraviť nevzhľadné chĺpky v nose, ušiach alebo na obočí, praktický zastrihávač vám poskytne dokonalé pohodlie bez nepríjemného ťahania. Používanie je jednoduché a bezpečné, pričom minimalizuje množstvo vynechaných chĺpkov a chráni proti ťahaniu a mykaniu chĺpkov, poškriabaniu a porezaniu. Čepele sú vyrobené z trvácnej nehrdzavejúcej ocele a sú veľmi odolné. Zastrihávač funguje na AA batériu.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Zastrihávač PANASONIC ER-GY60 je ideálny na úpravu detailov a jednoduché holenie. Jedinečný postranné brity sa postarajú o bezkonkurenčnú presnosť pri úprave fúzov. Vďaka vodoodolnému prevedeniu možno telesné ochlpenie upravovať aj v sprche. Strojček môžete jednoducho ovládať končekmi prstov. Po hodine nabíjania je strojček plne dobitý a vydrží 50 minút.

Základné parametre

  • Napájanie: 230V + batéria
  • Vodotesný: Áno
  • Výdrž batérie: 50 min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Philips NT3650/16 Series 3000

  • Zastrihávanie chĺpkov v nose, ušiach a na obočí s absolútnym pohodlím
  • 100 % pohodlie bez ťahania
  • Ochranný systém
  • Plne umývateľný
  • Batéria typu AA
  • V balení 2 hrebeňové nástavce na obočie a puzdro    

Dokonalé pohodlie bez ťahania

Jednoducho dosiahnite a efektívne odstraňujte neželané chĺpky v nose a ušiach. Pred použitím sa uistite, že máte čisté nosné dierky, opatrne vložte zastrihávač do nosa najviac do hĺbky 0,5 cm a pomaly ním otáčajte. Pri zastrihávaní chĺpkov v ušiach sa uistite, že v nich nemáte ušný maz. V prípade chĺpkov na obočí zasuňte do drážok jeden z dvoch hrebeňových nadstavcov (3 a 5 mm) a pri zastrihávaní aplikujte ľahký tlak, pričom sa pohybujte proti smeru rastu chĺpkov, aby ste dosiahli rovnomerne upravené obočie s dĺžkou podľa svojho výberu.

Jednoducho a bezpečne

Systém Protective Guard poskytuje kryt čepelí určený na zabezpečenie, aby sa nikdy nedotkli vašej pokožky a zároveň bezpečne nasmerovali chĺpok k strihacej jednotke. Systém Protective Guard bol navrhnutý tak, aby bolo zastrihávanie pohodlné a bezpečné, pričom minimalizuje množstvo vynechaných chĺpkov a chráni proti ťahaniu a mykaniu chĺpkov, poškriabaniu a porezaniu.

Rýchlo a bez námahy

Strihač je obojstranný, aby sa zabezpečilo, že všetky chĺpky sú ostrihané rýchlo a bez námahy, z každého uhla a v každom smere. Čepele sú vyrobené z trvácnej nehrdzavejúcej ocele a sú veľmi odolné.

Pohodlné ovládanie

Svoje zariadenie jednoducho vypnite a zapnite jednou rukou. Zdrsnená rukoväť vám zabezpečí dobré uchopenie, dokonca aj keď je mokrá, aby ste mohli zastrihávač pri používaní lepšie ovládať.

Jednoduché čistenie

Zastrihávač je vodeodolný, takže sa ľahko čistí: stačí ho opláchnuť pod tečúcou vodou.

Okamžite pripravený na použitie

Zastrihávač je napájaný jednou batériou typu AA, ktorá je súčasťou balenia, takže váš zastrihávač je okamžite pripravený na použitie. Ak chcete vymeniť batériu, otvorte zariadenie jemným otočením spodnej časti doľava. Potiahnite spodnú časť k sebe, aby ste sa dostali k priehradke na batériu.

Praktické puzdro

Využite praktické puzdro na uskladnenie alebo pri cestovaní. Uschováva zastrihávač a všetko príslušenstvo, keď ste na cestách.

Odolná konštrukcia

Zastrihávač má odolnú konštrukciu a je navrhnutý tak, aby opakovane zabezpečil spoľahlivý výkon. Na zastrihávač sa vzťahuje dvojročná celosvetová záruka.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Napájanie: Batérie
Vodotesný: Áno
Počet nastavení zostrihu: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Vodotesný: Áno
Umývateľná hlava: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 10 cm
Hmotnosť: 132 g
Výška: 19 cm
Hĺbka: 3,6 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Funkcie

Počet nastavení zostrihu: 1
Nastaviteľný hrebeň: Áno
Odsávanie: Nie

Ostatné

Kód produktu: NT3650/16

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore