Philips TAR3205 čierny

Cena:
19,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

POPIS PRODUKTU

Praktický rádiobudík Philips TAR3205/12 v čiernom prevedení vkusne doplní každý moderný interiér a spríjemní vám ranné vstávanie zvukom vašej obľúbenej stanice. Tuner FM vám ponúkne krištáľovo čistý príjem a umožňuje nastaviť 10 predvolieb. Z množstva užitočných funkcií poteší predovšetkým časovač vypnutia, ktorý vám umožní pokojne zaspávať pri počúvaní obľúbeného rozhlasového vysielania (po uplynutí nastaveného času sa rádio vypne) a funkcia dvojitého budíka, vďaka ktorej si môžete nastaviť až dva rôzne časy budenia. Funkcia jemného zobudenia vás príjemne zobudí zvukom s postupne sa zvyšujúcou intenzitou a môžete si zvoliť, či vás zobudí zvuk budíka alebo rádia. Na podsvietenom LED displeji sa zobrazujú všetky dôležité informácie vrátane aktuálneho času, ktorý sa automaticky synchronizuje.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Moderný rádiobudík Muse M-18 CRB v čiernej farbe vás prvotne zaujme svojím elegantným vintage dizajnom, ktorý zapasuje do každej domácnosti. Ponúka sympatický celkový výkon 2 W a všetky informácie sa zobrazujú na veľkom Jumbo 1,2“ bielom LED displeji s 3 stupňami stmievania (vysoká/nízka/vypnutá). O prísun obľúbených rozhlasových staníc sa postará FM a MW rádio, no ak si budete chcieť prehrať svoj playlist uložený na externom zariadení, môžete ho jednoducho pripojiť cez Aux-In konektor. Prebudiť vás môže rozhlasové vysielanie alebo klasický bzučiak, stačí si vybrať. Zariadenie disponuje dvojitým alarmom, 24-hodinovým formátom času či funkciami ako Sleep a Snooze, ak by ste si chceli ráno ešte trochu pospať.

Základné parametre

  • Podporované pásma: FM
  • Celkový výkon: 2 W
  • DAB: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Digitálne FM rádio

FM tuner ponúka čistý príjem a môžete nastaviť až 10 predvolených obľúbených staníc. Displej zreteľne zobrazuje čas.

Časovač vypnutia. Zaspávajte pri počúvaní rádia

Nechajte sa unášať do ríše pokojného spánku na vlnách svojej obľúbenej rozhlasovej stanice znejúcej na pozadí. Časovač vypnutia hodín môžete nastaviť tak, aby rádio hralo až 2 hodiny. Po uplynutí nastaveného času sa rádio vypne.

Dvojitý budík a jemné budenie

Funkcia duálneho budíka vám umožňuje nastaviť dva rôzne budíky a funkcia jemného zobudenia vás príjemne zobudí do nového dňa budíkom s postupne sa zvyšujúcou intenzitou. 

Automatická synchronizácia času. Záložná batéria pre prípad výpadku napájania

Tento budík automaticky synchronizuje čas a má aj záložnú batériu. Ak dôjde k výpadku napájania, nebudete musieť hodiny opäť nastavovať a nastavenie budíka sa zachová.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Podporované pásma: FM
Celkový výkon: 0,2 W
Počet staníc v pamäti: 10
DAB: Nie
RDS: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Celkový výkon: 0,2 W
Premietanie času: Áno

Konektivita

USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 14 cm
Výška: 6 cm
Hĺbka: 17,5 cm
Hmotnosť: 0,34 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Rádio

Podporované pásma: FM
Počet staníc v pamäti: 10
DAB: Nie
RDS: Nie
Zobúdzanie rádiom: Áno

Funkcie

Hodiny: Áno
Opakované budenie: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Batérie

Typ batérie: AAA

Ostatné

Kód produktu: 4895229108240

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore