Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím

Ako vstúpiť do NAY Extra klubu

Nakúpte u nás za jedno euro a môžete vstúpiť do NAY Extra klubu a využívať všetky jeho výhody.

Ako vstúpiť do NAY Extra klubu

Stačí nakúpiť za 1€

Nakúpte u nás za jedno euro a môžete vstúpiť do NAY Extra klubu a využívať všetky jeho výhody.

Požiadajte o kartu v pokladni

V predajni NAY sa môžete registrovať hneď v pokladni pri nákupe. Klubovú kartu NAY Extra vám vydáme na počkanie.Už z nákupu, pri ktorom sa registrujete do klubu, vám vrátime na klubový účet časť hodnoty nákupu vo forme bodov.

Odporúčame vám registrovať sa aj v e-shope www.nay.sk a priradiť si svoju kartu k svojmu profilu pomocou jej čísla. Môžete tak využívať Klubovú kartu NAY Extra aj pri online nákupoch na www.nay.sk. Vďaka tomu budete mať prehľad o množstve bodov, ktoré máte na karte, a o výške zľavy, ktorú si môžete uplatniť na nákup v našich predajniach alebo v e-shope.

Alebo nám pošlite vyplnený formulár poštou

Pri nákupe v e-shope www.nay.sk si vytlačte registračný formulár a zašlite nám ho vyplnený a podpísaný na adresu:

NAY (NAY Extra klub), Tuhovská 15, 830 06 Bratislava

Klubovú kartu vám pošleme poštou približne do 30 dní. Následne ju môžete využívať v predajniach alebo u našich partnerov. Jej číslo si na www.nay.sk priraďte k svojmu profilu a následne ju môžete využívať aj pri online nákupoch na www.nay.sk. Vďaka tomu budete mať prehľad o množstve bodov, ktoré máte na karte, a o výške zľavy, ktorú si môžete uplatniť na nákup v našich predajniach alebo v e-shope.

Registračný formulár

Žiadne povinnosti ani poplatky

Z členstva v klube nevyplývajú žiadne povinnosti. Registrácia je bezplatná. Neúčtujeme vám žiadne poplatky za vydanie ani správu klubovej karty.

Pri strate karty neprídete o zľavy

Ak stratíte svoju kartu, oznámte nám to telefonicky na infolinke 0850 111 444, e-mailom na info@nay.sk alebo osobne v ktorejkoľvek predajni NAY. Stratenú kartu zablokujeme a vydáme vám novú. Na novej karte budete mať svoje body vo výške zostatku v čase 24 hodín od nahlásenia straty alebo odcudzenia karty.

Viac informácií

Podrobnejšie informácie vám radi poskytneme v oddelení služieb zákazníkom v každej predajni NAY, na infolinke 0850 111 444 alebo na adrese info@nay.sk.

Všetko o nákupe

Košík 0 ks za 0,00 € K objednávke

Hore