Ako vstúpiť do NAY Extra klubu

Zaregistrujte sa do NAY Extra klubu a využívajte všetky jeho výhody.

Ako vstúpiť do NAY Extra klubu

Požiadajte o kartu v pokladni

O vydanie klubovej karty môžete požiadať v ktorejkoľvek predajni NAY. Klubovú kartu NAY Extra vám vydáme na počkanie.
V prípade, že uskutočníte pri registrácii aj nákup, priradíme vám ho ku klubovej karte. Vrátime vám tak hneď na klubový účet časť hodnoty nákupu vo forme bodov.

Odporúčame vám priradiť si klubovú kartu pomocou jej čísla k svojmu profilu aj v e-shope www.nay.sk . Môžete tak využívať Klubovú kartu NAY Extra aj pri online nákupoch na www.nay.sk. Vďaka tomu budete mať prehľad o množstve bodov, ktoré máte na karte, a o výške zľavy, ktorú si môžete uplatniť na nákup v našich predajniach alebo v e-shope.

Žiadne povinnosti ani poplatky

Z členstva v klube nevyplývajú žiadne povinnosti. Registrácia je bezplatná. Neúčtujeme vám žiadne poplatky za vydanie ani správu klubovej karty.

Pri strate karty neprídete o zľavy

Ak stratíte svoju kartu, oznámte nám to telefonicky na infolinke 02/44 555 444, e-mailom na info@nay.sk alebo osobne v ktorejkoľvek predajni NAY. Stratenú kartu zablokujeme. Na ktorejkoľvek predajni vám vydáme novú kartu. Na novej karte budete mať svoje body vo výške zostatku v čase 24 hodín od nahlásenia straty alebo odcudzenia karty.

Viac informácií

Podrobnejšie informácie vám radi poskytneme v oddelení služieb zákazníkom v každej predajni NAY, na infolinke 02/44 555 444  alebo na adrese info@nay.sk.

Všetko o nákupe