Samsung DV90BB7445GES7 Bespoke


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 9 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení, Maximálna hĺbka: 65 cm. Viac info


Cena 853,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 17,08 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 142,34 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Sušička bielizne Samsung DV90BB7445GES7 v bielej farbe s čiernými dvierkami vysuší až 9 kg bielizne. Zaradená je do úspornej energetickej triedy A+++. Maximálna dosahovaná hlučnosť 63 dB. K dispozícií má množstvo praktických programov a funkcií. Disponuje senzorovým sušením Al Dry, Hygiene Care, QuickDrive™ a technológiou Al Dry. Ovládať ju možete na diaľku cez Wifi pomocou aplikácie SmartThings.

 

 

 

Berie ohľad na prírodu i vašu peňaženku

Šetrite peniaze i prírodu. Sušička Samsung DV90BB7445GES7 vám s tým so svojou energetickou účinnosťou A+++ rada pomôže – ohrev vzduchu v bubne využíva namiesto elektriny takzvané „chladivo“. Teplo zároveň recykluje, takže nedochádza k zbytočnému plytvaniu energie. Technológia tepelných čerpadiel následne vašej bielizni zaistí šetrné zachádzanie, vďaka čomu si po usušení zachová dokonalú sviežosť a hebkosť.

Ilustračný obrázok

Umelá inteligencia, ktorá vám uľahčí prácu

Zverte sa do starostlivosti expertovi, ktorý vám ušetrí oblečenie i obsah vašej peňaženky. Technológia AI Dry prináša rýchle a dôkladné sušenie, ktoré ale zbytočne neplytvá energiou a znižuje jej spotrebu až o 10 %. Vďaka inteligentnému sledovaniu multi-sensing je spotrebič schopný rozpoznať vlhkosť a váhu sušenej bielizne, podľa čoho následne dodáva množstvo tepla.

Ilustračný obrázok

Nielen časovo úsporné riešenie

Skráťte čas sušenia až o 35 % s cyklom QuickDrive a ušetrite pritom energiu vďaka technológii invertorového kompresora. Tá v závislosti od vybraného cyklu a vnútornej teploty prispôsobuje rýchlosť, čím vašej bielizni zaistí len tú najlepšiu starostlivosť.

Ilustračný obrázok

Inteligentný radca do každej domácnosti

Neviete, aký program zvoliť? Inteligentné ovládanie AI Control vám so všetkým pomôže! Okrem návrhu vhodných cyklov zobrazuje tiež všetky aktuálne informácie a zároveň si pamätá vaše obvyklé voľby pre sušenie bielizne. A keď sa potrebujete poradiť ohľadom problémov, plánovania či výberu správneho programu pre určitý typ tkaniny, bude vaším guru v oblasti sušenia inteligentná aplikácia SmartThings.

Ilustračný obrázok

Super rýchla starostlivosť o vašu bielizeň

Má vaša práčka program Super Speed? Sušička Samsung DV90BB7446GES7 ho má tiež. Keď oba cykly skombinujete, môžete si na seba svoje obľúbené módne kúsky vziať už za dve hodiny. Funkcia Super Speed vyperie bielizeň za 39 minút, sušička potom zvládne vysušiť syntetiku a bavlnu súčasne už za 81 minút. Vítaným plusom je i fakt, že využitím týchto inteligentných funkcií značne ušetríte na výdajoch za energie.

Ilustračný obrázok

Účinný likvidátor nečistôt a baktérií

Hygienická čistota je vždy na prvom mieste. Či už ide o vaše oblečenie, posteľnú bielizeň či obľúbené hračky vašej ratolesti, funkcia Hygiene Care sa postará o vlhké i suché položky a pôsobením vysokých teplôt zlikviduje až 99 % škodlivých baktérií na všetkých druhoch tkanín. Po skončení programu tak na vás vždy bude čakať perfektne čistá a vydezinfikovaná bielizeň.

Ilustračný obrázok

Zapadne do každého priestoru

Prispôsobte si sušičku podľa okolitého priestoru. Už nemusíte vyberať zariadenie na základe toho, na ktorú stranu má orientované dvierka. Model DV90BB7445GES7 ponúka praktické riešenie v podobe obojstranného otvárania. Vy sami si vyberiete preferovaný smer tak, aby vám pri nakladaní a vykladaní bielizne nič neprekážalo. A čo viac, dvierka sú priehľadné, takže môžete jednoducho skontrolovať, aké kúsky oblečenia sú práve vo vnútri zariadenia.

Ilustračný obrázok

Zatočte s pokrčeným oblečením

Zabudnite na zdĺhavé žehlenie. Nechajte sušičku, aby sa postarala o vašu bielizeň tak, že ju po vysušení budete môcť rovno uložiť do skrine alebo v prípade oblečenia vziať na seba. To zaistí funkcia Wrinkle Prevent, ktorá ešte po ukončení bežného cyklu otáča bubon, čím zabraňuje zotrvaniu bielizne v jednej pozícii a tým aj jej pokrčeniu. Toto otáčanie môžete nastaviť až na 180 minút, behom čakania si tak môžete vybaviť potrebné záležitosti alebo si ísť zašportovať.

Ilustračný obrázok

SmartThings Home Life uľahčí obsluhu

Doprajte si jedinečný komfort s aplikáciou SmartThings. Tá vám a vašej sušičke ponúkne komplexnú starostlivosť, s ktorou bude sušenie bezproblémové a omnoho výkonnejšie. Funkcia Clothing Care zaznamenáva vaše bežné návyky a do budúcna odporučí personalizované programy a tipy, zatiaľ čo služba Home Care monitoruje optimálny stav sušičky. Prehľad o spotrebe energie a možnosť jej riadenia následne získate prostredníctvom inteligentnej funkcie Energy.

Ilustračný obrázok

Tri senzory pre dokonalý výsledok

Šetrite spotrebu energie. Vďaka trom senzorom svoju bielizeň usušíte rýchlo, precízne, a hlavne šetrne – či už ide o prístup k rôznym tkaninám, či energetickú stránku veci. Technológia Optimal Dry sníma mieru vlhkosti, podľa čoho upravuje čas sušenia tak, aby ste mali svoje oblečenie čo najskôr späť. A keď bude potrebné vyčistiť výmenník, zariadenie sa vám samo pripomenie.

Ilustračný obrázok

Jednoduchšie čistenie s filtrom 2 v 1

Údržba sušičky môže byť zdĺhavá, namáhavá a často na ňu môžete zabúdať. U tohto modelu vás nič takého nečaká. S inovatívnym riešením 2 v 1 vám prácu značne uľahčí, a to predovšetkým zásluhou dvojvrstvového sieťového filtra, vďaka ktorému už zariadenie nepotrebuje výmenník tepla. To zároveň optimalizuje výkon a bezpečnosť sušenia. Občas je ale predsa len potrebné jednotlivé časti vyčistiť. Len čo taká situácia nastane, pripomenú sa vám dva inteligentné alarmy.

Ilustračný obrázok

Osviežte svoje oblečenie s Air Wash

Stáva sa to celkom bežne – raz si niečo oblečiete, chceli by ste si to na seba vziať znova, ale daný kúsok už nie je tak svieži a čerstvý ako po vypraní. Zároveň ale nie je potrebné ho prať, pretože ešte nie je úplne špinavý. Čo s tým? Technológia Air Wash predstavuje jednoduché riešenie, ktoré vašu bielizeň s pomocou horúceho vzduchu zbaví nepríjemného zápachu. Nemusíte nič prať, aby vaše oblečenie voňalo a bolo dokonalo svieže. Air Wash si so všetkým hravo poradí a vy si tak budete môcť svoj obľúbený outfit užívať o niečo dlhšie.

Ilustračný obrázok

Stačí pár okamihov a je to v suchu

Ponáhľate sa, máte vyprané, ale vaše oblečenie ešte nie je suché? Vyskúšajte cyklus Quick Dry 35'. Ten vám už za 35 minút spracuje až 1 kg vlhkej bielizne. Vďaka využitiu vysokých teplôt môžete sušiť i niekoľko vecí naraz. Behom chvíľky tak budete mať obľúbené kúsky opäť k dispozícii a rovno pripravené na nosenie.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 60 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 65 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Samsung DV90BB7445GES7 Bespoke

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Jaroslav

12. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca