Tefal PF240E38 Pain & Délices


Odložený štart: Áno, Počet program.na chlieb/cesto: 20, Bezlepkový režim: Áno, Max.hmotnosť chleba: 1000 g, Funkcia tvorby džemu: Áno, Nastaviteľná farba kôrky: Áno,


Cena 149,00 €

2,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Domáca pekáreň Tefal PF240E38 Pain & Délices, 20 automatických programov, 3 bezlepkové programy, voľba 3 hmotností, 3 úrovne intenzity opekania, funkcia časovača na 15 hodín, funkcia udržiavania teploty na 1 h, nádoba na mliečne výrobky, odnímateľná nepriľnavá forma , veľkosti chleba 500 g/750 g/1 000 g, LCD rozhranie, signál pre pridanie prísad, štvorcový tvar misky, PTFE povrch misky na chlieb, kniha receptov

 

Domáca pekáreň Tefal PF240E38 Pain & Délices

  • 20 programov
  • Nehrdzavejúca oceľ
  • LCD rozhranie
  • Odložený štart do 15 h
  • Veľkosť chleba 500g/750g/1000g
  • Funkcia udržiavania tepla až 1 h
  • Signál pre pridanie prísad
  • Príslušenstvo: odmerná lyžica, odmerka, hák

Chuť domácich jedál

20 automatických programov pre ľahkú prípravu domáceho chleba a ďalších pochúťok: tort, cestovín, pizze, džemu, ovsenej kaše, müsli, jogurtu, jogurtového nápoja a tvarohového syra. Obsahuje 3 programy na bezlepkové pokrmy. Hmotnosť chleba od 500 g do 1 kg nasýti pri menšom i väčšom hlade. Vyberte si farbu kôrky: od ľahko prepečenej až po extra chrumkavú.

Jednoduchý postup prípravy

Automatická príprava jedál. Vložte suroviny do nádoby na cesto, zvoľte program a domáca pekáreň urobí všetko ostatné za vás – od hnetenia až po pečenie. Veľký displej vás informuje o parametroch a dobe pečenia, takže máte všetko pod kontrolou. Vďaka špeciálnej nádobe môžete pripraviť až 1 L čerstvého syra alebo jogurtu. Súčasťou balenia je aj filter na výrobu tvarohového syra.

Praktické používanie a veľmi jednoduché čistenie

Odnímateľná nádoba na cesto umožní ľahké vyklopenie pečiva, vhodné aj do umývačky riadu. Odložený štart až o 15 hodínfunkcia automatické ohrievania po dobu 1 hodiny, vám zabezpečia že upečené pečivo budete mať kedykoľvek na dosah. Kuchárska kniha vám zas zabezpečí veľkú škálu nových receptov.

10 ročná opraviteľnosť

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Odložený štart Áno
Počet program.na chlieb/cesto 20
Bezlepkový režim Áno
Max.hmotnosť chleba 1000 g
Funkcia tvorby džemu Áno
Nastaviteľná farba kôrky Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tefal PF240E38 Pain & Délices

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené