Tefal TT693110 Sense 2S


Príkon: 850 W, Nastaviteľná teplota: Áno,


Cena 55,90 €

1,12 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Hriankovač Tefal TT693110 Sense 2S, prehľadný a ľahko čitateľný digitálny displej, odpočet doby opekania, 7 stupňov opečenia, funkcie Stop, funkcia Rozmraziť, funkcia Zohriať, svetelný indikátor, nastaviteľná šírka otvorov, automatické vycentrovanie chleba, odnímateľná tácka na omrvinky pre rýchle a jednoduché čistenie, páka s vysokým zdvihom pre ľahké vyberanie omrviniek, estetický a intuitívny dizajn, príkon 850 W, možnosť uloženia káblu, 2 otvory

 

Hriankovač Tefal TT693110 Sense 2S

  • Príkon 850 W
  • Vysoký zdvih
  • Digitálny displej
  • Funkcie stop, rozmraziť, zohriať
  • 7 stupňov opekania
  • Odnímateľná miska na omrvinky
  • Uloženie káblu
  • Svetelný indikátor

Praktické prevedenie

Hriankovač s vylepšeným prevedením má integrovaný minimalistický a ľahko čitateľný digitálny displej s odpočtom času a 7 stupňami opekania s presnou kontrolou a dokonalými výsledkami. Moderný a sofistikovaný dizajn. Vyberateľná tácka na omrvinky sa dobre vysúva a umožní rýchle a ľahké čistenie. Hriankovač je vybavený aj vysokým zdvihom takže vyberiete i tie najmenšie kúsky pečiva. 

4 funkcie

Stupeň opekania 1 – 7. Vychutnajte si chrumkavé hrianky tak, ako ich máte najradšej, či už zľahka opečené alebo perfektne chrumkavé. Funkcie: Stop, Rozmraziť a Zohriať so svetelným indikátorom okamžite zastavia cyklus opekania, opiecť si môžete aj zmrazený chlieb či ohriať predtým opečený chlieb v priebehu 30 sekúnd.

10 ročná opraviteľnosť

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 850 W
Nastaviteľná teplota Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tefal TT693110 Sense 2S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené