Tractive Tracker Classic GPS lokátor pre domáce zvieratá biela

  Typ batérie: Li-Ion, Výdrž batérie: 168 hod., Akcelerometer: Áno, Automat.synchronizácia s PC: Áno

  Popis produktu

  Už sa nemusíte báť že sa vám váš domáci miláčik zatúla. Tractive GPS lokátor vám ukáže kde presne sa váš domáci miláčik nachádza. Tractive tracker má integrovanú SIM kartu a GPS modul. Zariadenie disponuje funkciami ako Live tracking (sledovanie pohybu zvieraťa v reálnom čase), Safe Zone (virtuálny plot s okamžitou notifikáciou) alebo záznam histórie trasy a vyznačenie poslednej známej pozície. Zariadenie je vhodné pre zvieratá s hmotnosťou vyššou ako 4,5 kg. Aplikácia je spoplatnená. Zariadenie podporuje všetky typy operačných systémov ako Android alebo iOS.

   

  Sledujťe vaše zviera kdekoľvek

  Tractive GPS lokátor ukazuje nielen to, kde bol váš domáci miláčik pred niekoľkými minútami, ale umožňuje vám sledovať pohyb zvieraťa v reálnom čase. Aplikácia dokáže aktivovať funkciu Live Tracking a na vašom displeji uvidíte celú trasu, kadiaľ váše domáce zviera beží. Pomocou aplikácie môžete tiež vzdialene aktivovať svetlo umiestnené na lokátory, čo vám pomôže stratené zvieratko nájsť aj za zhoršených svetelných podmienok. Nápomocný vám bude aj zvukový signál, ktorý sa pri hľadaní zvieraťa aktivujete.

  Funkcia virtuálneho plota

  Aplikácia disponuje funkciou Safe Zone ktorá vám dovoľuje vymedziť ľubovoľne veľký okruh. Ak váš domáci miláčik prekročí hranice vymedzeného okruhu, dostanete okamžité upozornenie na váš telefón.

  Obsah balenia

  • 1x GPS lokátor Tractive
  • 2x pracka na obojok rôznych veľkostí
  • 1x USB kábel
  • 1x A / C adaptér (110 - 240 V)

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Typ batérie Li-Ion
  Výdrž batérie 168 hod.
  Akcelerometer Áno
  Automat.synchronizácia s PC Áno

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Tractive Tracker Classic GPS lokátor pre domáce zvieratá biela

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené