Vitríny

Presklené chladiace vitríny sú vhodné do reštaurácií a prevádzok s občerstvením. Poskytujú prehľadnosť a správnu teplotu pre skladovanie nápojov, ale aj bagiet či iných potravín. Menšie chladiace vitríny na nápoje sa hodia aj do spoločenských miestností a klubovní.

Kategórie produktov

O kategórii

Vitríny: Vždy ideálna teplota a prehľad

Podľa čoho vybrať chladiacu vitrínu na nápoje? Okrem ceny hrá najdôležitejšiu úlohu celkový vnútorný objem a spotreba energie.Nasledujú detaily ako počet políc či farba. Na výber máte aj rôznych výrobcov: napríklad Liebherr, Romo alebo Whirlpool. U niektorých modelov je uvedené aj hodnotenie zákazníkov. Vo filtri si jednoducho nastavte potrebné vlastnosti chladiacej presklenej vitríny a pozrite si ponuku.

Ak hľadáte chladiacu vitrínu, kde budete skladovať víno, rovno si pozrite aj vinotéky – v tejto kategórii nájdete skutočne širokú ponuku od malých vinoték pre 4 až 50 fliaš po veľké vinotéky, v ktorých uskladníte až 300 fliaš.

Vašim predstavám budú možno zodpovedať aj niektoré objemnejšie chladničky z kategórie jednodverové chladničky. Tu nájdete modely s vnútornou kapacitou až 350 litrov.