Haier XF 4A4M4PW


Umývačka riadu, Energetická trieda A, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 54 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 10, Automatické otváranie dverí, Výška: 85 cm, Šírka: 59,7 cm, Hĺbka: 59,8 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Umývačka riadu Haier XF 4A4M4PW s energetickou triedou A a kapacitou 14 súprav riadu. Spotreba energie: 54 kWh na 100 cyklov, maximálna hlučnosť 44 dB. Spotreba vody 9,5 l na umývací cyklus. Smart ovládanie cez mobil, 10 programov, automatické otváranie dverí. Rozmery: V: 85 cm, Š: 59,7 cm, H: 59,8 cm.

Technológia Cutlery Shine Plus

Technológia Cutlery Shine Plus a H-Spray ramená dodajú vášmu riadu mimoriadny lesk. Dokonalá kombinácia, až o 60% lepší umývací výkon v porovnaní s bežnými umývacími systémami. S týmto produktom získate vysoko kvalitný vzhľad a efektívne umytý riad.

  • S inovatívnou technológiou na čistenie riadu Cultery Shine Plus získate optimálne výsledky čistenia príborov. Päť mechanických rotačných trysiek a ostrekovacie rameno zabezpečujú rovnomerné rozprášenie vody s presnosťou tlaku. Vychutnajte si dokonalé čistenie s touto patentovanou technológiou.

Držiak na poháre

Umývačka riadu Haier XF 4A4M4PW s novými držiakmi na poháre a gumovou dvojitou podperou je ideálna na čistenie aj najchúlostivejšieho riadu. Vďaka nim sa nemusíte starať o poháre na víno ani keramický riad. S týmto modelom bude starostlivosť o váš riad jednoduchá a efektívna.

Extra viditeľnosť

Integrované svetlo nad košíkmi umývačky riadu Haier XF 4A4M4PW zabezpečuje dostatočnú viditeľnosť pri nakladaní a vykladaní, eliminuje potrebu externého osvetlenia. Užitočná funkcia pre pohodlné používanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 10
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier XF 4A4M4PW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami