Vianoce v NAY

Všetky užitočné informácie k vianočnému nakupovaniu v NAY nájdete na tejto stránke. Najobľúbenejšie vianočné darčeky pre inšpiráciu, informácie o službách, či top akcie. Šťastné a veselé!

Darčekové poukazy

Banner D Všetky darčeky v jednej karte. Teraz aj online.

Nie je jednoduché vybrať tie správne slúchadlá, kávovar, či hru na PlayStation z obrovskej ponuky. Riešenie je náš NAY darčekový poukaz. Dá sa kúpiť aj použiť online v e-shope, aj v predajniach a môžete ho míňať aj postupne.
Do pár sekúnd ho máte v e-maile a radosť z darčeka je zaručená.

Vianočné služby
 

Banner D Rezervácia darčeka s vyzdvihnutím už o 15 minút

Vyberte si darček online vo svojej obľúbenej predajni a do 15 minút ho máte prichystaný na vyzdvihnutie.
Nestíhate? Nevadí! Počká na vás minimálne 24 hodín a nikto vám ho nevyfúkne.
Hľadajte pri produktoch tlačidlo Rezervovať v predajni.

Banner D Doručenie domov aj večer a cez víkend

Kvôli kuriérovi sa nemusíte hnať domov ani si brať dovolenku. Vyberte si NAY Dopravu a môžete si vybrať čas doručenia k vám domov na konkrétny dátum hoci aj večer po pracovnej dobe alebo cez víkend, keď ste už určite doma.
Naviac budete mať v rámci služby aj vynášku, rozbalenie či odvoz starého spotrebiča.

Banner D Expresné doručenie: už zajtra u vás doma

Nestíhate? My to stihneme za vás! Ak si darčeky objednáte do 18:30, doručíme vám ich už nasledujúci deň, a to v rámci celého Slovenska. Veľké spotrebiče, aj malé produkty - 7 dní v týždni.

Banner D Viac ako 2700 výdajných miest

Packeta, Z-Boxy, BalíkoBox Slovenskej pošty a samozrejme predajne NAY. Všetky tieto miesta môžete využiť ako odberné miesta svojich balíčkov. Darček vám s radosťou doručíme do odberného miesta vo vašej blízkosti.

Banner D Vrátenie nevhodného darčeka až do 15. 1.

Netrafili ste sa s darčekom? Žiadny stres. Pokojne choďte na rodinnú lyžovačku, a potom ho prineste späť do ktorejkoľvek predajne. Máte čas až do 15. januára 2024. Vrátime vám peniaze alebo ho vymeníme za niečo vhodnejšie. Stačí, ak je nepoužívaný, v originálnom balení a máte od neho doklad alebo Nay Extra kartu, ktorá bola použitá pri nákupe.

Platí pre darčeky zakúpené od 1. 12. 2023.

Vianočné akcie

Vianočné otváracie hodiny predajní

Banner D Od 27. 11. máme otvorené dlhšie

Vieme, že pred Vianocami sa vám zíde každá chvíľka navyše, a preto bude väčšina našich predajní otvorená od 27. 11. až do 21:00.