Vrátenie tovaru do 14 dní

Ak vám tovar, ktorý ste u nás kúpili, nevyhovuje z akéhokoľvek dôvodu, môžete ho vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od nákupu.

Máte až 2 týždne

Tovar vám vymeníme do 14 dní od nákupu: nezabudnite preto v niektorej z našich predajní požiadať o vrátenie alebo výmenu najneskôr na 14. deň od dátumu dodania tovaru.

Vyberte si nový tovar alebo vám vrátime peniaze

Tovar, ktorý vraciate, musí byť nepoužívaný. Môžete si za neho vybrať iný. Ak bude lacnejší, rozdiel v cene vám vrátime. Ak bude drahší, rozdiel doplatíte. Ak si nebudete vedieť vybrať nič vhodné na výmenu, vrátime vám peniaze.

Postup pri vrátení tovaru

  • Do ktorejkoľvek predajne prineste kompletný, nepoužívaný tovar zabalený v originálnom obale vrátane fólií, spolu s dokladom o zaplatení, záručným listom a návodom na obsluhu.
  • My skontrolujeme, či je tovar funkčný, kompletný a nepoužívaný.
  • Vyberiete si nový tovar a prípadný rozdiel doplatíte, alebo vám rozdiel v cene vrátime.

Pozor na záručný list

Okrem veľkej bielej techniky, ako sú chladničky, práčky a sušičky bielizne či umývačky riadu, vám vieme vymeniť len tovar, ktorý nemá potvrdený záručný list.

Čo s darčekom

Možno ste k tovaru, ktorý chcete vymeniť alebo vrátiť, dostali darček. Ak si vyberiete nový tovar, s ktorým by ste darček tiež získali, môžete si ho ponechať. Ak si namiesto výmeny vyberiete vrátenie peňazí alebo by ste k novému tovaru darček nezískali, je potrebné, aby ste ho nepoužívaný a zabalený v originálnom obale vrátili spolu s tovarom.

Na vrátenie tovaru máte až 14 dní a bez udania dôvodu. V predajni vám ho vymeníme alebo vám vrátime peniaze.